Oferta

Centrum Biznesowe EQUIPO

Nowoczesny kompleks biznesowy złożony z powierzchni biurowych oraz sali konferencyjnej dostępnej 7 dni w tygodniu.
Nasze zalety:

  • świetna lokalizacja - 100 m od Al. Włókniarzy, 200 m od Dworca Łódź Kaliska
  • atrakcyjny design - centrum znajduje się w całkowicie zrewitalizowanym budynku starej farbiarni wełny,
    zachwyca loftowym wnętrzem i nowoczesnym wystrojem
  • duży parking - 30 miejsc parkingowych
  • nowoczesne wyposażenie - 2 w pełni wyposażone sale konferencyjne
  • elastyczna oferta - dostosujemy się do potrzeb Klienta
Rozwiń
Wynajem powierzchni biurowej

Centrum Biznesowe EQUIPO - powierzchnia biurowa do wynajęcia w odrestaurowanej XIX-wiecznej fabryce farbiarni, położonej w świetnej lokalizacji -100 m od Alei Włókniarzy, 200 m od Dworca Łódź Kaliska.

Centrum Biznesowe EQUIPO - budynek z wieloletnią historią. Wznoszenie farbiarni rozpoczął w 1896 roku Leon Plihal. W roku 1910 w fabryce przy ulicy Karolewskiej pracowały 52 osoby, zatrudnione przy farbowaniu wełny i przędzy wełnianej. W 1919 roku podczas licytacji budynek zakupił Chil Majer Pik, który urządził w niej mechaniczną tkalnię wełny, czynną przez cały okres międzywojenny.

Bezpośrednio po zakończeniu II Wojny Światowej, gospodarzem fabryki zostały Państwowe Zakłady Przemysłu Wełnianego nr 38. Następnie mieściły się tutaj oddziały Zakładów Przemysłu Wełnianego im. Karola Bardowskiego oraz Zakłady Przemysłu Wełnianego im. Andrzeja Struga. Przez wszystkie te lata budynek był zaniedbywany.

Dopiero obecni właściciele zadbali o zrewitalizowanie budynku i przywrócenie blasku dawnej fabryce farbiarni. Efektem kilkuletniej odbudowy jest budynek, który swoim designem nawiązuje do łódzkiej architektury połączonej z nowoczesnymi elementami. Obecnie kompleks to nowoczesny budynek, w którym znajdują się biura, sala konferencyjna, duży strzeżony parking oraz popularna wśród łodzian, całodobowa siłownia. 

Budynek posiada kilka kondygnacji, parter o powierzchni 200 m2, który obecnie przeznaczony jest do wynajmu oraz dwa piętra biurowo - konferencyjne, o powierzchni zbliżonej do parteru. Sala konferencyjna dostępna jest zarówno dla najemców powierzchni, jak i dla osób zainteresownych zorganiowaniem prywatnego eventu.

Oferowaną powierzchnię "open space" można częściowo zaaranżować według wymagań i potrzeb pszyszłego najemcy. Budynek należy do kategorii A tzn. jest wyposażony
w infrastrukturę światłowodową, dając możliowość krzystania z bardzo szybkiego, niezawodnego internetu oraz inne media, niezbędne do pracy na najwyższym poziomie.

Centrum Biznesowe EQUIPO, to prestiżowa, nowoczesna powierzchnia biurowa, odrestaurowana na najwyższym poziomie. To miejsce dla firm poszukujących wyjątkowego, niepowtarzalnego stylu z nutą nowoczesności.

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą skontaktuj się z nami!

Rozwiń
Organizujemy

W Centrum Biznesowym EQUIPO organizujemy różnego rodzaju spotkania i eventy biznesowe m. in.:

konferencje branżowe

szkolenia i warsztaty

spotkania biznesowe

rozmowy rekrutacyjne / kwalifikacyjne

prywatne lunche biznesowe

firmowe spotkania świąteczne

i wiele innych!

Każde wydarzenie jest przygotowywane w indywidualny sposób i dostosowane do potrzeb naszych Gości!

Skontaktuj się z nami!

Musisz polubić nas na  

Rozwiń
Kontakt
marker
EQUIPO Sp. z. o. o.
ul. Karolewska 38/40
90-561 Łódź
marker
Email: rezerwacje@equipokonferencje.pl
Tel. 0048 42 235 28 33
Fax. 0048 42 235 28 24